Pārlekt uz galveno saturu

Klīnikā strādā vadošie ārsti psihoterapeiti, tai skaitā RSU pasniedzēji, docenti un profesori. Ar speciālistu palīdzību izprotot problēmu vai slimību psihoemocionālās cēloņsakarības, spēsiet labāk atrisināt problēmsituācijas, uzlabosies veselība, attiecības ar tuviniekiem un dzīves kvalitāte kopumā.

Darbības misija

  • Psihosomatiskās medicīnas un psihoterapijas klīnikas misija indivīda līmenī ir aktualizēt psihiskās (emocionālās) veselības nozīmi somatisko slimību novēršanā un ārstēšanā.
  • Savukārt sabiedrības līmenī misijas apziņas balstās uz faktu, ka psihiskās veselības veicināšana ir ne tikai medicīnisks, bet arī sociāli kulturāls un politisks jautājums - veseli, nobrieduši, uz attīstību un pilnveidošanos orientēti cilvēki ir visas sabiedrības ieguvums.
  • Klīnika radīta ar mērķi dot iespēju cilvēkiem ārstēties pie augsti profesionāliem un savā darbā ieinteresētiem psihosomatiskās medicīnas/psihoterapijas speciālistiem, kā arī dot iespēju medicīnas studentiem un rezidentiem padziļināti apgūt psihosomatisko traucējumu un slimību diagnostiku un ārstēšanu.

Klīnikas darbības principi

  • Ārsts-psihoterapeits savā darbībā ievēro augstus profesionālos standartus un profesionālās ētikas kodeksu;
  • Klīnikas darbības princips ir darīt visu iespējamo, lai starp ārstu un pacientu nodrošinātu terapeitiskas jeb ārstējošas attiecības, ar kuru palīdzību nonākt līdz diagnozei un turpināt veiksmīgu ārstēšanu;
  • Ārsts-psihoterapeits sniedz konsultācijas, veic psihoterapiju un citas ārstnieciskas darbības savas profesionālās kompetences ietvaros. Jautājumos un situācijās, kas ir ārpus psihoterapeita profesionālās kompetences, atbildes netiek sniegtas;
  • Uz e-pastiem ar godu un cieņu aizskarošu, agresīvu, emocionāli vardarbīgu vai seksuālu saturu atbildes netiek sniegtas. Anonimitāte interneta vidē neatbrīvo no atbildības.